Řeka

Autor: Emil Sedláček
(1909 Byšice - 1993 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 35 cm, rámování: 43 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 19:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč