93. Boží muka v zimě

Autor: Rudolf-Emile Kloden
(1892 Německo - 1953 Německo)

signováno vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 28 cm, rámování: 44 x 53 cm

Konec dražby: 11.06.2018 20:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč