92. Anděl strážný

Autor: Bernhard Plockhorst
(1825 Německo - 1907 Německo)

signováno vpravo dole, původní ozdobný rám
Technika: olej na dřevě
Šířka: 12,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 28,5 x 23 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.06.2018 20:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč