1. Pohled do krajiny s jezerem
Rámováno, rentoilováno
Technika: olej na plátně, datace: 18. století
Šířka: 59 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 50 x 69 cm
Konec dražby: 07.04.2022 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč