1. Pohled do krajiny s jezerem

Rámováno, rentoilováno
Technika: olej na plátně, datace: 18. století
Šířka: 59 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 50 x 69 cm

Konec dražby: 07.04.2022 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč