1. Útěk do Egypta
Malba kombinuje několik motivů evangelijního, tak apokryfního původu. V minulosti restarováno, posouzeno Národním památkovým ústavem a povoleno k prodeji a vývozu, nerámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 18. století
Šířka: 36 cm, výška: 52,5 cm, rámování: bez rámu
Stav: odborně restaurováno
Konec dražby: 10.04.2018 18:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 20 000 Kč