10. Karlův most v noci
Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 14 cm, rámování: 27 x 36 cm
Konec dražby: 25.09.2018 18:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč