10. krajina s chalupami
malba mírně poškozená, monogramováno MB vpravo dole, na reversu autorský přípis, nečitelně. rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 14 cm, rámování: 24 x 29 cm
Stav: poškozená malba, rám
Konec dražby: 19.06.2019 19:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč