10. Kristus a Samaritánka
Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na překližce, datace: 18. století
Šířka: 60 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 58 x 73 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 21.06.2021 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč