10. Orba

Signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: monotyp, materiál: grafický list fixován na kartonu, datace: 1950
Šířka: 40 cm, výška: 33,5 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:06 SELČ

Zbývá: 0d 5h 49m 33s

Vyvolávací cena: 850 Kč