10. Orba
Signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: monotyp, materiál: grafický list fixován na kartonu, datace: 1950
Šířka: 40 cm, výška: 33,5 cm
Konec dražby: 10.05.2021 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč