10. Plachetnice na moři
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1897
Šířka: 44 cm, výška: 16 cm, rámování: 42 x 69 pošk.
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.11.2018 18:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč