10. Plachetnice na moři
paspartováno a zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 11,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 37 x 28 cm
Konec dražby: 17.09.2020 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč