Rybáři u starého hradu

Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 51 cm, rámování: 71 x 81 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 09.11.2021 20:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 100 Kč