10. Snopy
rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 44 cm, výška: 33 cm, rámování: 46 x 55,5 cm
Konec dražby: 09.12.2020 19:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč