Sv. Petr Kajícný

Nesignováno, rámováno, osvědčení o trvalém vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 43,5 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 64 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 19.07.2021 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč