10. Žena v šátku
signováno vlevo dole nečitelně, rám mírně poškozen.
Technika: olej na překližce
Šířka: 25 cm, výška: 19 cm, rámování: 28 x 34 cm
Konec dražby: 06.10.2020 20:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč