100. Chalupy u rybníku
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Šířka: 79 cm, výška: 59 cm, rámování: 78 x 98 cm
Konec dražby: 08.08.2022 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč