101. Dům v lese
signováno vlevo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 52 cm, výška: 62 cm, rámování: 74 x 64 cm
Konec dražby: 07.12.2017 19:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč