100. Pohled na přístav
datováno a signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1961
Šířka: 80 cm, výška: 32 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.11.2022 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč