100. Výhled do krajiny

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 45 x 60 cm

Konec dražby: 01.03.2021 21:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč