101. Zimní stromy
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30,5 cm, výška: 22 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.12.2018 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč