1009. Česká krajina
signováno nečitelně vpravo dole, rám poškozen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: 29 x 38 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 10.02.2020 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč