101. Africká soška II.
Rituální soška z Pobřeží slonoviny, pravděpodobně ztělesnění božské entity.
Technika: dřevořezba, materiál: Patinované dřevo, datace: 20. století
Výška: 82 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.12.2020 20:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč