101. Babička
malba i plátno silně poškozeny, volné plátno
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 62 cm
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 26.11.2019 21:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč