101. Březový háj
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 63 x 82 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč