101. Dřevěný most
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 59 cm, rámování: 73 x 63 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč