Pohled na most přes řeku

Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno a rámováno.
Technika: lept, datace: 1944
Šířka: 51 cm, výška: 41 cm, rámování: 47,5 x 58 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč