Dům mezi cypřiši

signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na jednom místě protrženo
Technika: olej na plátně, datace: 1956
Šířka: 46 cm, výška: 55 cm, rámování: 70 x 60 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 20:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč