Podzimní stromy

Technika: olej na dřevě
Šířka: 31,5 cm, výška: 28,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2017 19:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč