103. Trh
signováno vpravo dole nečitelně, původní zlacený rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 17,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 23,5 x 27 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 26.09.2017 19:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč