103. Chaty v kopcích
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Datace: 1963
Šířka: 66 cm, výška: 49 cm, rámování: 58 x 74 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2020 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč