104. Jezírko v podvečer
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 24 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 19:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč