Jezírko v podvečer

Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 24 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2017 19:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč