103. Ptačí námluvy
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 10,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 39 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč