104. Konvolut 7 ks akvarelů
volné listy, kraje mírně trženy
Technika: akvarel
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.06.2021 19:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč