104. Vlčí mák
Nerámováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 19:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč