105. Dům v tajuplném lese
Signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč