106. Květiny ve váze
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 36 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 46 cm
Konec dražby: 02.03.2020 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč