Muž s dalekohledem

pravděpodobně německy hovořící malíř dvacátého století
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 26 cm, rámování: autorský rám

Konec dražby: 04.11.2020 20:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč