Zvířata na pastvě v horách

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 37 cm, rámování: 47 x 60

Konec dražby: 28.01.2019 21:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč