Před bouří

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 34,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 33 x 43 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč