107. Černoši
rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 59 cm, výška: 49 cm, rámování: 71 x 80 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč