107. Dívka v kroji
nedomalovaný obraz, skiza, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na plátně
Šířka: 32 cm, výška: 27 cm, rámování: 29 x 34 cm
Stav: používáno
Konec dražby: 22.07.2020 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč