108. Na moři u Hamburgu
signováno vpravo dole, datováno 1905, rámováno v dobovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 38,5 x 46 cm
Konec dražby: 02.03.2020 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč