107. Na pláži
signováno a datováno vpravo dole, francouzská škola, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 27 cm, rámování: 40 x 45 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč