108. Cesta v krajině

Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2017 19:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč