110. Krajiny - konvolut 3 obrazů
Signováno a datováno vpravo dole nečitelně, 2x pastel na kartonu, 1x tempera na kartonu
Technika: pastel na kartonu, datace: 1967
Šířka: 46 cm, výška: 30 cm
Konec dražby: 28.07.2019 14:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč