110. Strom v zimě
Technika: olej na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 23 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 19:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč