109. Útesy
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 64 cm, výška: 52 cm, rámování: 65 x 77 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč