Koně

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1963
Šířka: 51 cm, výška: 38 cm, rámování: 64 x 75 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč