11. Pijáci

Nesignováno, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 18 cm, výška: 14 cm, rámování: 25 x 29 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.03.2021 20:10 SEČ

Zbývá: 4d 5h 41m 45s

Vyvolávací cena: 4 300 Kč