11. Mladí pijáci
Nesignováno, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 18 cm, výška: 14 cm, rámování: 25 x 29 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.03.2021 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 300 Kč